Redash- PRZENIESIONO: redash.mojeforum.net

PROSIMY O NATYCHMIASTOWĄ REJESTRACJĘ W NOWEJ "BAZIE"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2010-04-02 21:07:54

Gordogon

RT

Zarejestrowany: 2010-02-28
Posty: 51
Punktów :   

Co robimy tutaj

Czyli spis wszystkich tekstów do napisania. Tutaj tez poprzydzielam swoim murzynom nieco roboty.
 
Opisy lokacji.

1 Arena      Izzan (on jutro wszystko wrzuci podobno )
2 Karczma        Dia   (cichosza nic nie wiem)
3 Polana Chowańców         Izzan
4 Światynia Gume      (Dia - zrobione)
5 Szpital         Dia
6 Góry Jęku        (Dia - zrobione)
7 Miasto       Dia 
8 Las         (Dia - zrobione)
9 Straznice           Gord (do zrobienia)
10 sklepy (magik, zbrj, plat, alchem, jubiler, wieża)   Dia
11 Kuźnie (kowal, lab, stol)      Izzan
13 Farma      Gord   (do zrobienia)
14 Kopalnia    Gord
15 Dzielnica mieszkalna    Gord
16 Lochy    Gord
17 Bank      Gord
18 scieki      Gord

Jak zrobimy opisy lokacji, weźmiemy się za opisy Ras, Klas, Podklas, Bogi, Charakterów.

Jak jutro otrzymamy wszystko od Izana to już zrobie z tym jakiś porządek, bo trochę burdel jest teraz. No i mam nadzieje, zę jutro już Dia odpisze na moje wiadomości.

Na samym dole moje wypociny. (troche skromne, ale takie lokacje mi zostaly lipne, że troche weny brakło. )

Usunąłem wasze posty bo mam zamiar je skrócić. Rayke - dostaniesz robote przy następnych opisówach (rasy klasy ble ble ble). Co do oryginalności i możliwości zmiany nazw lokacji - trzeba przedyskutowac z Dią, ale po wstepnej rozmowie z Izanem już wymyśliliśmy coś niecoś ciekawszego.

Ogólnie CDN.

Offline

 

#2 2010-07-09 19:43:21

Gordogon

RT

Zarejestrowany: 2010-02-28
Posty: 51
Punktów :   

Re: Co robimy tutaj

Kopalnia

W sporej odległości od centrum miasta znajduje się niewielkie osiedle . Domy tworzące to zbiorowisko są skromne i stare. Idąc szeroką aleją, obserwując bliźniacze zabudowania, dochodzisz w końcu do doliny kopalń. Stojąc na zboczu kilkudziesięciu metrowego urwiska widzisz w dole kilkanaście wysokich szybów kopalnianych. Kiedy udało Ci się dojść na dno doliny, zbliżasz się do jednej z kopalń. Widzisz wysoki drewniany szyb kopalniany w otoczeniu ogromnej ilości słomianych szop. W powietrzu czuć kurz i pot pracowników przemykających między chatkami. Kilku chłopów tuż przed Tobą przewozi na taczkach ogromne ilości węgla. W Twojej głowie rodzi się pomysł zainwestowania jakiejś małej sumy pieniędzy w to miejsce.


Lochy

Spacerując znudzony po całym mieście trafiasz w końcu do starego, niewielkiego dworku. Okazuje się, że wszedłeś do więziennej części koszar. Zimne ściany, spora ilość posępnych strażników i smród wydobywający się z ciemnych podziemi zrobiły na Tobie piorunujące wrażenie. Czytając listę więźniów, usłyszałeś okropny jęk bólu jednego z więzionych. Z  całą pewnością był to krzyk kobiecy. Zrozumiałeś, że to na pewno nie jest miejsce, do którego chciałeś trafić.



Bank

W centrum miasta, przy jednej z głównych ulic znalazłeś niewielki lokal. Nad drzwiami widniał drewniany szyld z napisem „Bank”. Wchodząc zostałeś oślepiony przez ogrom złotych ozdób na dębowych meblach, a także przez dostojny i olśniewający wygląd wszystkich postaci w tym miejscu. Każdy z bankierów miał na sobie niesamowite peruki i żółtoczerwone szaty, natomiast każdy klient miał swój zupełnie odmienny i oryginalny styl. Kiedy nadeszła twoja kolej poproszono cie do stolika i tam rozpoczęto rozmowę o twych interesach.



scieki

Jakimś cudem, samemu nie wiedząc dlaczego, znalazłeś się u wejścia do miejskich ścieków. Otwarta studzienka wyrzucała z siebie niesamowity odór, a światło jakie do niej wpadało ukazywało obfitą pleśń, po której dreptał mały szczur. Oczywistym było, że to dopiero początek ohydy z miejskiej kanalizacji. Dopiero teraz zauważasz tabliczkę na pobliskim murze i napis na niej: „Wstęp na własną odpowiedzialność...”

Offline

 

#3 2010-07-12 21:37:44

Imanel

Administrator

2532024
Call me!
Zarejestrowany: 2010-02-13
Posty: 75
Punktów :   

Re: Co robimy tutaj

Izan ma problemy z energetyką z tego co widać po opisach.


Rozmawiałem z Dią. Całe wakacje ma wyjazdów = Gord proszę o organizację pracy bez jej udziału, tudzież dogadajcie się. Chcę znać efekty ewentualnej rozmowy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-country.pun.pl www.nilfgaardguild.pun.pl www.f1game.pun.pl www.forumbezimienni.pun.pl www.hardkoryehe.pun.pl